Bycie singlem elementem życia niektórych ludzi.

lut 12, 2019 przez

Bycie singlem elementem życia niektórych ludzi.

Niektórzy ludzie bardzo otwarcie mówią o tym, że nie potrzebują drugiej połówki, z którą mogliby dzielić życie. Generalnie sytuacja wygląda tak, że może być to jak najbardziej możliwe. Należy jednak pamiętać, że kontakt z drugim człowiekiem tak, czy siak jest konieczny, aby zachować zdrowie przynajmniej w strefie psychicznej.

 

Singiel to osoba, która nie znajduje się na stałe w związku z drugą osobą. Wiele osób nie znajduje się oficjalnie w związku z jedną osobą, tylko ma na przykład kilku partnerów, z którymi dzieli życie. Takie relacje mogą być odpowiednie, ale niektórym ludziom mogą oczywiście nie odpowiadać. Także przede wszystkim należy zapytać się samego siebie, czego się oczekuje od swojego życia i innych ludzi, aby uniknąć rozczarowania. Związek może występować w formie formalnej lub nieformalnej. Forma formalna to taka, gdzie dwie osoby są małżeństwem.

 

Forma nieformalna to taka, gdzie dwie osoby nie posiadają formalnie udokumentowanego związku. Bardzo często takie relacje tworzą osoby homoseksualne lub o innych płciach, ponieważ niektóre kraje nie pozwalają na zawieranie takich związków. Życie miłosne nie musi być tylko wtedy, gdy jesteśmy z kimś w związku. Przecież po pierwszym spotkaniu bardzo rzadko zdarza się, że dana para pobiera się lub tworzy związek. Niektórzy decydują się nawet na tzw. otwarte związki, które umożliwiają spotykanie się z kilkoma partnerami. Odbywa się to oczywiście za zgodą danej pary. Nie można zapominać, że singiel jako status nie zawsze wynika ze stylu życia, jaki chce się prowadzić.

Podobne

Tagi