Co podarować komuś, kto… nie chce niczego?

sty 30, 2019 przez

Co podarować komuś, kto… nie chce niczego?

Mężczyźni, trzeba im to oddać, są mało wymagający życiowo. Do szczęścia potrzeba im zaledwie świetnego samochodu, telefonu, dobrych butów i, rzecz jasna, kobiety u boku.

 

W przeciwieństwie do dziewczyn, których listy niezbędnych przydasi mogłyby nie mieć końca – mleczko do ciała, żel do ciała, mgiełka do twarzy, buty sportowe, buty wyjściowe, mała torebka, torebka typu shopper – mężczyźni są naprawdę samowystarczalni. Dlatego tak trudnym zadaniem dla każdej z nas jest… prezent dla chłopaka. Co podarować – kupić komuś, kto zapytany, sam twierdzi, że dziękuje, ale niczego mu nie potrzeba? A może jednak czegoś potrzeba, myśli sobie kobieta.

 

Bo przecież nie może być tak, że podaruje ukochanemu kolejną parę skarpetek, choćby najlepszych, jakie uda jej się znaleźć – bo co to za prezent? Dla chłopaka kobieta jest pod tym względem zrobić wszystko. Przekopać strony internetowe, półki sklepowe, przepytać znajomych, sprowadzić coś w tempie ekspresowym z drugiego końca świata i… mężczyźni powinni docenić sam ten fakt. Bo czyż takie poświęcenie kobiety dla mężczyzny to już nie jest najpiękniejszy prezent, dla dziewczyny, która obdarowuje i dla chłopaka, który zostaje obdarowany miłością.

Podobne

Tagi