Do czego pasują czerwone buty

gru 30, 2018 przez

Do czego pasują czerwone buty

Buty na koturnie sprawią, że nogi wydają się dłuższe i szczuplejsze. Nawet panie, które mają nadwagę, mogą nosić takie obuwie. Przyciągające największą uwagę będą czerwone espadryle.
Do czego pasują czerwone buty? Jeśli stylizacja ma być casualowa, codzienna, możemy do takich butów założyć dżinsy i koszulę. Idealnie jest, gdy spodnie mają głęboki kolor granatu. Czerwone espadryle założymy także do szortów. Jeśli szorty będą miały ciemniejszy kolor, ładnie podkreślą opaleniznę.
Jeśli nie wiemy do czego pasują czerwone buty, możemy poszukać inspiracji w internecie. Znajdziemy tam mnóstwo podpowiedzi jak łączyć ubrania i czerwone espadryle.
Gdy chcemy założyć takie buty na imprezę okolicznościową, musimy pamiętać, żeby nie wybierać czerwonej sukienki. Kreacja i buty w tym samym kolorze są nudne i nie stanowią ciekawej stylizacji a raczej przestarzałą i niemodną.

Espadryle to obuwie wymagające szczególnego traktowania. Jeśli wiemy już do czego pasują czerwone buty i umiemy dobierać dodatki oraz strój, nie możemy zapominać o odpowiednim traktowaniu tych delikatnych butów. Czerwone espadryle, gdy zmokną, nie dość, że stracą kolor, to efekcie nie będą się nadawały do chodzenia.
Czerwone espadryle są pięknym elementem stylizacji. Są także niezwykle pociągające dla płci męskiej. Odpowiednio zadbane buty na koturnie, pozwolą cieszyć się tym wyjątkowym obuwiem.

 

amudom.pl

Podobne

Tagi