Jaka bielizna wyszczuplająca pod sukienkę czyli jak wybrać bieliznę wyszczuplającą?

cze 11, 2020 przez

Jaka bielizna wyszczuplająca pod sukienkę czyli jak wybrać bieliznę wyszczuplającą?

Każda kobieta chciałaby wyglądać szczupło i zgrabnie. Niestety nie zawsze to jest możliwe, ponieważ niechciane wałeczki odkładają się nawet tym zadbanym. Dlatego zakładając obcisłą sukienkę, trzeba pomyśleć o odpowiedniej bieliźnie.

Jaka bielizna wyszczuplająca pod sukienkę

Obecnie kobiety nie noszą gorsetów, w związku z tym wszystkie fałdki wyraźnie odznaczają się pod sukienką przylegającą do ciała. Żeby dobrze wyglądać, trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, jaka bielizna wyszczuplająca pod sukienkę będzie się najlepiej nadawała. Dzięki bogatej ofercie jest nadzieja na skorygowanie wypiętego brzucha, masywnych ud, czy oklapłego biustu. Bielizna wyszczuplająca ma za zadanie wymodelować sylwetkę tak, by zatuszować wszystkie niedoskonałości. Bardzo ważne jest, z jakiego materiału jest wykonana bielizna, ponieważ ma to wpływ na późniejszy komfort noszenia. Jeżeli tkanina jest odpowiednio elastyczna i dobrze przylega do ciała, to jest w stanie idealnie zamaskować wszystkie mankamenty. Najlepiej sprawdza się tkanina z mikrofibry, która posiada splot włókien, współpracujących z ciałem podczas ruchu. Natomiast tkaniny z dodatkiem srebra spełniają jeszcze funkcję antybakteryjną, dzięki czemu pozwalają, jak najdłużej zachować świeżość i czystość.

Jakie są rodzaje bielizny wyszczuplającej?

Należy zaznaczyć, że dobrej jakości bielizna jest bezszwowa, co pozwala zachować odpowiednie kształty sylwetki, a jednocześnie zachowany jest konieczny komfort poruszania się. Nie wolno kupować bielizny w zaniżonym rozmiarze, gdyż zbyt duży ucisk może źle wpływać na samopoczucie, a przecież często noszona jest cały dzień. Żeby wybrać właściwy typ bielizny, należy kierować się upodobaniami. Pod obcisłą sukienkę najlepiej nadaje się body wyszczuplające push up, które modeluje całą sylwetkę plus biust. Do spodni najlepiej nadają się szorty wyszczuplające, które wysmuklą uda oraz brzuch. Koszulka modelująca idealnie pasuje do szerokich sukienek, ponieważ koryguje tylko górne partie ciała. Bielizna wyszczuplająca zalecana jest na szczególne okazje, kiedy jest wielka potrzeba olśnienia wszystkich zgrabną figurą.

Podobne

Tagi