Tak na tkaninie wydrukujesz wzór

mar 22, 2021 przez

Tak na tkaninie wydrukujesz wzór

Szycie we własnym zakresie to przyjemne, choć wymagające zręczności hobby. Wyrażanie siebie poprzez noszone ubrania nie robi nikomu krzywdy, a pozwala na bycie szczęśliwy. Możliwość noszenia tego, co pokazuje siebie, także jest czymś dobrym, a wybrany wzór na koszulce może pozwolić na pokazanie swoich myśli. Jednak trudno znaleźć ubranie z odpowiednim wzorem. Wówczas można taki wzór wydrukować. Jeśli nie jest się pewnym, jak wydrukować wzór na tkaninie, poniższy artykuł spróbuje co nieco podpowiedzieć.

Według twojego pomysłu w prosty sposób

Wspaniałością druku na tkaninach jest to, że umożliwia on naniesienie unikatowego wzoru własnego autorstwa – to sprawi, że będzie się oryginalnym i wyróżni z tłumu. Dlaczego jeszcze jest to korzystny wybór? Po pierwsze, nie ma matryc, które stanowiłyby koszty początkowe usługi. Nie potrzeba też wiele pracy, by przygotować pliki do druku. Można drukować zamówienia nawet małej wielkości – nie ma bowiem wytycznych względem tego, jaki rozmiar zamówienie powinno mieć.

Jeżeli zmartwienia miałaby dostarczyć myśl o tym, że nie będzie można wybrać tego koloru, jaki się chce, bo to podbije koszta – nie ma się czym przejmować! Do dyspozycji klienta jest bowiem pełna paleta barw, by jego wzór był faktycznie tym, który pojawi się na tkaninie. Kolejną cechą jest szybka realizacja zlecenia druku na tkaninie – zamówienie zazwyczaj jest gotowe już w kilka dni.

Zrób to sam!

Druk na tkaninie to usługa, którą świadczy coraz więcej firm z branży, jednak można także zająć się tym we własnym zakresie, da się bowiem dokonać tego w warunkach domowych. Potrzebne będą wówczas kartka ze wzorem, komputer i drukarka. Pamiętać należy, że w takich warunkach nie wydrukuje się jednak wzoru większego niż A4.

Jak to zrobić? Wycinamy pożądany materiał na wielkość kartki, kleimy na rogach i łączymy z kartką, po czym przepuszczamy przez drukarkę – wzór pojawi się na materiale. Jednak taki sposób ma też inną wadę – wzór bardzo szybko się spiera, jednak i tak można spróbować samemu wzór wydrukować na tkaninie i stworzyć na przykład piórnik lub ozdobę.

 

Podobne

Tagi